lllll

Artikelen

Genadebrood is het thema van de ontmoetingsdienst in Vinkenbuurt

Heel veel mensen zijn Jezus gevolgd. De wonderen die hij heeft verricht trekken de aandacht. Het is spectaculair, dat moet je meegemaakt hebben. Jezus vertelt over God, de hele dag lang. Iets belangrijkers lijkt er niet te zijn, zelfs het eten wordt vergeten.
Vijf broden en twee vissen lijken lang niet genoeg, maar onder Gods zegenende handen worden ze een maaltijd voor duizenden mensen. Er is zelfs een heleboel over. Zo werkt het ook met Gods liefde. Er is meer dan genoeg voor iedereen die Zijn wonder mee wil beleven.


‘Genadebrood’ is het thema van de ontmoetingsdienst die in Vinkenbuurt wordt gehouden op 11 maart. Ds. Karel Hazeleger is de voorganger en Margriet en Marianne Hierink zorgen voor de muzikale ondersteuning.
Verschillende gemeenteleden zullen hun medewerking verlenen aan de dienst. Na afloop drinken we koffie/thee/limonade in het buurthuis.
We hopen velen te mogen verwelkomen.

Ontmoetingsdienstcommissie Vinkenbuurt

Volgende 8 diensten

Orde van dienst/Liturgie

Laatste kerkvensters