Commissie Liturgisch Bloemschikken
lllll

header3

Commissie Liturgisch Bloemschikken

Bloemschikking 1e Advent 2018, Gereformeerde kerk Ommen

eerste advent 2018 3

 

Eerste advent 2018:

 

Het basissymbool in deze tijd is de krans. Zij heeft geen begin en geen einde, zij is het teken van de eeuwigheid, maar ook voor het leven dat doorgaat, licht dat blijft, al kan dat licht verborgen zijn.

Midden in de krans 7 witte calla’s. Deze witte bloemen staan voor zuiverheid, sympathie en schoonheid. Zij verbeelden de gebeden die opstijgen naar God. Ernaast witte bloemen , zij verbeelden de engelen die bij God zijn.


Hoort God

In de stilte?

Zoveel kostbare gebeden

Zoveel pijn en nood

Zoveel onmacht en moedeloosheid

Is er nieuwe schepping mogelijk?

Is verwachting niet tevergeefs?

 

Licht stoot ons aan

Opnieuw en opnieuw

Volgende 8 diensten

Orde van dienst/Liturgie

Laatste kerkvensters