vergaderrooster GK 2022 vergaderrooster GK 2022
lees meer »
 
fotoos fotoos
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

 

The Woods
Cinque Terre
Mountains and fjords
Northern Lights
Nature and sunrise
Snowy Mountains
 
Predikanten Predikanten

Als een pastorale situatie niet kan wachten (ernstig ziek zijn, overlijden), dan kunt u de predikant ook op zijn/haar vrije dag benaderen.


Ds. Kest Jelsma 
06-51446045
dsjelsma@pkn-ommen.nl
Maandag t/m vrijdag
Zondag tijdens en rondom voorgaan in diensten
Vrije dag: zaterdag

Ds. Hans Baart
06-24359765
dsbaart@pkn-ommen.nl
maandag, dinsdag, donderdag,
vrijdag en evt. zondag


Ds. Karel Hazeleger 
0529-467745
dshazeleger@pkn-ommen.nl
Vrije dag: zaterdag



Ds. Hans Tiggelaar
06-17167232
dstiggelaar@pkn-ommen.nl
Vrije dag: maandag 



Ds. Henry Dorgelo
0523-273736.
dsdorgelo@pkn-ommen.nl
Vrije dag: maandag 




Ds. Wim den Braber
06-15908564
dsdenbraber@pkn-ommen.nl
 


Jongerenwerker

Dhr. Thomas Abbes 
06-52573355
Tabbes@pkn-ommen.nl
 
Voorzitters Voorzitters
Mocht u niet precies weten waar u met uw vraag terecht kunt, dan zijn de beide voorzitters beschikbaar.

Voorzitter Gereformeerde Kerk
Gerko Warner
06-24 49 27 21
geref-voorzitter-kk@pkn-ommen.nl

Voorzitter Hervormde gemeente
Marinus Dunnewind
06-28 97 20 26
herv-voorzitter@pkn-ommen.nl
 
Gereformeerde Kerk Gereformeerde Kerk
lees meer »
 
Hervormde gemeente Hervormde gemeente
Pastorale verzoeken
lees meer »
 
IBAN IBAN
lees meer »